Смачний суп харчо: рецепт приготування в домашніх умовах

Суп харчо вважається традиційним грузинським стравою. Щедрі господині подають його до столу, бажаючи порадувати гостей. Рецепт першого страви облетів багато країн і міцно укорінився в кухонної книзі багатьох сімей. За традицією харчо готується на основі яловичини з додаванням перцю чилі. Однак тим, хто не любить гостре, можна виключити пекучий компонент. В якості м’яса господині використовують свинину, курку і баранину, все залежить від особистих переваг. Кожна сім’я в Грузії зберігає свою унікальну рецептуру даного страви. Пропонуємо Вам теж порадувати близьких ситним обідом, який бере витоки з грузинської кухні.

Основна інформація про суп харчо

Ніхто не знає, коли вперше в грузинській кухні з’явився рецепт харчо. Відомо, що колись словом «харчо» називали яловичину в соусі з волоських горіхів і тонких пластинок сушеного сливового пюре тклапі Трохи пізніше в харчо стали додавати рис, і зараз на Кавказі вважається, що справжній харчо вариться з яловичини, тклапі, волоських горіхів і рису. У літні місяці сливове пюре замінюють свіжою сливою або соусом ткемалі. Допускається додавати в блюдо і інші продукти, адже в різних районах Грузії харчо готують по-своєму, причому кожен рецепт претендує на звання класичного.

Дивіться також:  Місо суп: 5 смачних рецептів

Незмінним залишається смачний яловичий бульйон з пікантною сливової кислинкою, ніжним присмаком волоських горіхів і пряним ароматом спецій і трав. Іноді сливу замінюють чорносливом, томатами, томатною пастою або гранатовим соком.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13