Смажені хінкалі: 3 смачних рецепта

Смажені хінкалі — це різновид традиційної страви, що готується в своєму класичному рецепті без обжарювання. Соковиті і хрусткі, що тануть у роті хінкалі не залишать вас байдужим!

Широке поширення хінкалі призвело до появи великої кількості рецептів, які зберегли від традицій лише загальні риси. Навіть при варінні і готування на пару виходить різний смак з-за різних складів інгредієнтів. Тепер вже складно встановити, хто перший вирішив засмажити цю страву в сковороді або каструлі, але смажені хінкалі за популярністю можна порівняти з класичним варіантом. Хрустка скоринка привносить в традиційну їжу абсолютно нові смакові нотки.

Особливості приготування

Хоча ми говоримо про рецепт смажених хінкалі, процес приготування буде нагадувати звичайний варіант, страву доведеться якийсь час варити. Це пов’язано з великим розміром кожного окремого екземпляра, відразу підсмажити його як слід не вийде, частина фаршу залишиться неповноцінній, а тісто підгорить. Є різні рецепти, різниться підхід, як правильно зварити хінкалі для отримання оптимального стану.

Існує два підходу: зварити до повної готовності або злегка відварити, щоб основний процес приготування припадав на смаження.

Тісто і начинка нічим не відрізняються від класичного рецепту, змінюється лише деяка частина готування. У самій Грузії це блюдо рідко зустрічається в кафе і ресторанах, там люди намагаються зберегти традиції. Посмажити хінкалі доведеться в домашніх умовах. Якщо все зробити правильно, смак уразить не менше, ніж у традиційних хінкалі.

Дивіться також:  Пшоняна каша на воді: 6 дивовижних рецептів

Різниця між обсмаженою продуктом і звичайним звареним продуктом полягає в смаку, в іншому багато подібностей:

  • склад інгредієнтів і підхід до його формування;
  • процес приготування тіста і начинки;
  • морозиво м’ясо треба заздалегідь відігріти;
  • необхідність варіння до певної міри.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8