Суп в мультиварці: 5 вишуканих страв

Суп в мультиварці — це рішення для сучасних господинь, які все частіше стали довіряти досить тривалий процес варіння супу своєї кухонних помічниці — мультиварці. В ній будь-який суп приготується без вашої участі і вийде саме таким, яким люблять його ваші близькі, а наші рецепти супів для мультиварки вам у цьому допоможуть.

Рецепти приготування

Зварити суп в мультиварці — легко! Для зручності ми зібрали всі рецепти супів для мультиварки в окрему групу. У ній можна знайти супи на будь-який смак: прозорі бульйони і повні супи — борщі, супи-пюре і супи з додаванням вершків.

Дивіться також:  Курячий суп з рисом і картоплею. Покрокові рецепти курячого супу з фото

Приготування багатьох супів в мультиварці відбувається в «одне рух». Досить скласти підготовлені інгредієнти, залити бульйон або воду, вибрати режим приготування з позначкою «суп» і потрібний час — і в призначений термін суп буде готовий майже без вашої участі. Однак ніщо не заважає господині готувати суп в мультиварці, проявивши творчий підхід. Наприклад, запекти овочі або обсмажити шматочки м’яса, додавати інгредієнти в різний час і в різному вигляді. При цьому всі операції буде виконувати один прилад — мультиварка. Освойте приготування улюблених супів в мультиварці, редакція сайту Smach.com.ua — впевнена, вам сподобається!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7