Суп з качки: 5 рецептів смачної страви

Суп з качки — апетитне і ароматне блюдо. Щоб приготувати його правильно, бажано знати приблизний вік птиці, від нього буде залежати час варіння.

Рецепти приготування

Щоб зварити суп з качки, вам не знадобиться ціла птах: відмінний бульйон виходить з хребта і кісток із залишками м’яса, що залишилися після того, як з’їдена смажена або запечена качка. Таким чином, з цієї прекрасної птиці витягується максимум користі: у нас є грудки, наприклад, закуски або салату, ніжки — як основне блюдо і суп з хребта і обрізків.

Якщо качка часто з’являється на вашому столі, має сенс складати хребти та інші залишки в холодильник, і коли накопичиться три-чотири штуки, зварити цілу каструлю супу.

Дивіться також:  Крем-суп: 4 найніжніших варіанти

У супів з качки дуже характерний аромат, який ні з чим не сплутаєш. Деяким він не дуже подобається, але таких меншість. Ще на етапі приготування бульйону майбутнього супу можна задати напрямок з допомогою приправ і спецій. Цибуля порей, морква, чебрець і чорний перець спрямують його в Європу, бадьян, імбир, перець запашний — на схід.

Суп з качки — це і суп або борщ, і прозорий бульйон з локшиною і зеленою цибулею. Яскравий смак бульйону витримує сусідство інших «сильних» продуктів, але постарайтеся, щоб вони доповнювали один одного, а не конфліктували. Наш сайт Smach.com.ua радий розповісти про це детальніше.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7