Суп з цвітної капусти: найсмачніших рецепта

Суп з цвітної капусти — це джерело смаку й апетиту, він володіє особливим капустяним ароматом, а кольорова капуста — справжній апологет корисних речовин.

Рецепти приготування

Цвітна капуста — овоч, не диктує великих витрат часу, а також зусиль при приготуванні. Чиститься вільно, вариться стрімко, а смак який! Надзвичайно простий і в той же час особливо вишуканий суп з цвітної капусти — це суп-пюре з цвітної капусти. А великий вибір страв з цвітної капусти шокує. Для виготовлення супу-пюре сучасні домогосподарки використовують блендер, і воно що і говорити, швидко і зручно. Однак якщо ви хочете зробити дійсно гладкий і оксамитовий суп-пюре, варені овочі протріть через сито — це візьме трохи більше часу, однак, повірте, результатом ви будете задоволені.

Дивіться також:  Місо суп: 5 смачних рецептів

Втім, і звичайні супи з кольорової капусти, наприклад, прозорий вегетаріанський супчик або супчик, більш підходящий для прохолодної зими, не віднімуть у вас безодні часу. Головне, правильно підібрати кольорову капусту. Головка капусти зобов’язана бути щільною, білого або світло-кремового кольору, без цяток і включень. Для того, щоб уникнути непорозумінь з комахами, раптово вирішили пожити в знайденої вами капусті, перед виготовленням розберіть на суцвіття качан і спустіть їх в присоленную воду на 15-20 хвилин. Після цього промийте під текучою водою.

Редакція нашого сайту Smach.com.ua пропонує вашій увазі цікаві супчики з цвітної капусти — від класичного супу-пюре з цвітної капусти до супу з картоплею.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6