Суп з тюфтельками: 5 смачних рецептів

Суп з тюфтельками — вдале рішення, коли хочеться приготувати ситний, наваристий м’ясної суп в найкоротші терміни. А ще це той самий випадок, коли перше може стати одночасно і другим!

Правила приготування

Чим конкретно так гарний супчик з тюфтельками? Тефтелі, як зрозуміло будь-якій людині, хоч раз яка ходила в дитсадок, це такі кульки з м’ясного, курячого або рибного фаршу. Присутній дане блюдо в багатьох кухнях світового співтовариства, відрізняється формулою (наприклад, додаванням у фарш рису, хліба, сухарів, цибулі, приправ, яєць), способом готування (смаження, запікання, приготування на пару, гасіння в підливі), а також найменуванням — так, приміром, на Сицилії в тефтелі додають рис, обсмажують і звуть їх аранчіні. На Близькому Сході знаменитий «фалафель» — запашні тефтелі з гороху, нуту. Найчастіше тефтелі плутають з фрикадельками — крайні, зазвичай, готуються маленького розміру, без додавання овочів і круп, і готуються просто в бульончике, а не гасяться в соусі.

Дивіться також:  Курячий суп з вермішеллю: 4 найлегших страви

Для супчика з тюфтельками з фаршу кульки створюють, кип’ятять їх у воді, солять, додають приправи. Після готовності — тефтелі витягують, бульйон проціджують, а після відварюють в ньому овочі для супу з тюфтельками. Овочі аналогічно можна додати до тефтелі, слідом за тим, як вони випливуть, і варити їх разом. У окремих рецептах рис для фаршу на тефтелі заздалегідь варять до напівготовності. При подачі на стіл супчик з тюфтельками можна оформити зеленню і сметаною.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7