Універсальний шоколадний крем для торта – завжди виходить відмінно!

Як зробити шоколадний крем для торта? На озброєнні у кулінарів існують кілька різновидів смачних, простих, густих або більш рідких шоколадних кремів: це і класичний масляний крем, сметано-шоколадний, а також вершково-шоколадний крем для торта. Сайт Smach.com.ua розповість, як правильно приготувати вдалий шоколадний крем.

Рецепти приготування:

Крем з шоколаду є універсальним кремом для десертів. Ви зможете просочити їм буквально будь-який виріб з важких коржів, так і легкого бісквітного тіста. Зробити шоколадний крем з какао можна в декількох варіантах: обмежитися стандартними компонентами, або додати фрукти, ягоди. Навіть вершки додадуть ласощів більш вишуканий смак. Вибирайте підходящий рецепт і насолоджуйтеся смачними ласощами!

Шоколадний ганаш для покриття торта

Чим густіше виходить ганаш, тим товще буде шар покриття і навпаки. Якщо потрібно зробити тонку глазур, маса наноситься в теплому стані. Якщо бажаєте отримати товсте покриття, то ганаш остуджуємо і тільки потім розмазуємо по поверхні.

Загальні принципи вибору продуктів:

Шоколад. Для ганаша не підійдуть молочні плитки, потрібен саме шоколад, причому з високим вмістом какао. Бажано 65-70%. Тільки в цьому випадку продукт буде добре плавитися, застигати, і подарує крему хороший смак.

Дивіться також:  Найсмачніший шифоновий бісквіт - такого ви ще не пробували!

Цукор. Використовується для смаку, згодиться будь-який крупний або дрібний пісок, але не пудра. Молоко, згущене молоко, вершки, сметана. Розбавляють смак шоколаду, роблять ганаш м’якше, податливі, не дозволяють швидко застигати. Може використовуватися один з продуктів або два і більше, все залежить від обраної рецептури.

Масло. Додається дуже часто. Беремо натуральне, виготовлене за Дсту, тобто жирність не менше 72%. В іншому випадку ганаш вийде не таким, як треба, не може застигнути.

Какао. Бажано вибирати натуральний чорний порошок без цукру та інших добавок у складі. Какао може додаватися до шоколаду або використовуватися самостійно, але смак у цьому випадку буде не таким глибоким і насиченим.

Звичайно, це не всі використовувані інгредієнти. Зустрічаються рецепти з медом, сухим молоком і вершками, з різними іншими добавками. Також може незначно змінюватися технологія приготування крему.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7