Вареники з картоплею два рецепту приготування

Кілька днів тому ми з вами готували незвичайні, великі вареники на сковороді з тушкованою капустою і грибами. Сьогодні будемо ліпити вареники з картоплею. Але рецептів приготування вареників і особливо начинок для вареників напевно не перелічити.

Сьогодні ми навчимося робити тісто для цих вареників, тому що те, що ми робили минулого разу, відрізняється від потрібного нам для цих вареників тесту.

Я тут описав як робити відразу дві страви і з картоплею пюре, і з сирою картоплею. Ви переконаєтеся, що це два різні страви, коли спробуєте.

Дивіться також:  Манна каша на молоці (рецепти): 5 найкращих рецептів

Але вам, звичайно, це робити не обов’язково, хіба що для порівняння. Ви можете приготувати сьогодні одне, а потім інше. Тим більше, що вареники з картоплею пюре люблять і знають практично всі. А ось другі, вареники з сирою картоплею, думаю що багато хто не пробували і сподіваюся, що вони вам дуже сподобаються і завжди будуть у вашому меню.

Розраховуйте кількість інгредієнтів виходячи з кількості осіб і вашого апетиту, враховуючи що тут ми брали інгредієнти на:

Вихід: 20 вареників з кожної начинкою.

Сторінки: 1 2 3 4