Вівсяна каша: 5 здорових рецептів

Каша з вівсяної крупи або вівсянка (геркулесова каша) — це кашка, яку роблять з вівсяних пластівців (роздавлених зерен) або вівсяної муки. Вона може бути густою, а також рідкої. Дуже рідку кашу іноді навіть вважають вівсяним супом, але називають теж вівсянкою.

Рецепти приготування

Каша з вівсяної крупи — фаворитка Шерлока Холмса, його одноплемінників англійців, а також танцівниць і моделей. А якщо серйозно, це один з найбільш здорових варіантів сніданку, якому лікарі всього світу співають гімни. Ще б, як-ніяк кашка, приготовлена з водою по самому звичайним рецептом, — справжнє джерело мінералів, а також вітамінів. Вона забезпечує денну потребу організму людини у магнії на 48%, залізі, на 40%, вітаміні В9 на 14%, вітамін B5 на 26%. Частка вівсянки містить близько 350 калорій (без додаткового молока, а також цукру).

Дивіться також:  Курячі стегенця - готуємо з помідорами, часником і базиліком

Що слідує за цими цифрами? Відмінний настрій, чемпіонський тонус, бездоганна шкіра, прекрасний колір обличчя, вузька талія… Невипадково різні зірки навіть під час жорстоких дієт не забувають щодо вівсяної кашки. Топ-модель Крісті Терлінгтон, артистки Айшварія Рай, Демі Мур, Джулія Робертс, Елізабет Херлі, Кейт Бекінсейл, поп-співачка Мадонна, а також інші голлівудські діви дають початок ранку зі скромною вівсянки або мюслі з пластівцями.

Але на одній вівсянці нескінченно не протягнеш. Точніше на 1-ой її версії. А адже ти всякий раз можеш урізноманітнити її: вівсянку можна сфабрикувати з молоком, вершками, кислим молоком, горіхами, свіжими, консервованими, а також сушеними фруктами, ягодами, шоколадною крихтою, кленовим сиропом, медом, корицею, а також іншими прянощами. Як приготувати кашу, як зробити її смачною, а також по-справжньому корисною, про все це розповідає наша стаття.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6