Як готувати чебуреки: рецепти приготування тіста і начинки

Чебуреки являють собою смачні і апетитні смажені пиріжки з рум’яною скоринкою і соковитою м’ясною начинкою. Вони є одним з найпопулярніших страв татарської кухні. Чебуреки дуже люблять не тільки представники кавказьких національностей, але і жителі всіх країн СНД. Ще за часів Радянського Союзу важливу роль у вітчизняному громадському харчуванні відігравали чебуречні — особливі заклади у яких готували даний чебуреки. Однак, вони були, є і залишаться стравою яке готується в колі родини! Саме про те, як готувати чебуреки ми і розповімо в даній статті.

Трохи загальної інформації про те, як робити чебуреки

За яким би рецептом не готувалися чебуреки, тісто для них повинно бути раскатано дуже тонко. В цьому суть страви: великий порожнистий пиріжок, шар тіста якого як би складається з двох частин — дуже тонкої, засмаженої у фритюрі скоринки, і ніжною, теж тонкої, просоченої м’ясним соком частині, що звернена всередину. Сама начинка повинна займати невеликий обсяг того простору, який утворюється всередині чебурека при смаженні, але вона обволікає пиріжок зсередини, насичує скоринку смаком і ароматом, тому повинна бути соковитою.

Дивіться також:  Котлети на пару в мультиварці - швидко, корисно, смачно!

Популярна приказка «маслом кашу не зіпсуєш» до чебуреків незастосовна: надлишок начинки їх зовсім не прикрашає і м’яса має бути в міру. Якщо мова йде про «стандартному» пиріжку розміром трохи більше долоні, то для нього достатньо двох-трьох чайних ложок рідкого фаршу.

Не економте на начинці — рідкого фаршу повинно бути достатньо.

Ще одна важлива деталь — чебуреки смажаться не «на маслі», а «в олії». Його кількість, звичайно, здорожує страву, особливо якщо дотримуватися правила не використовувати масло повторно, але недолік жиру при смаженні призводить до того, що пиріжки не роздуваються, а залишаються плоскими і твердими, до того ж підгорають.

Для приготування чебуреків добре мати спеціальний казан, в якому вони зможуть плавати.

Правильні чебуреки смажаться не «на маслі», а «в олії».

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8