Як готувати миня: 7 простих і смачних страв

Минь — риба сімейства тріскових — хоч і зустрічається в російських водоймах, в руки місцевим господиням трапляється не надто часто. Однак, якщо вже така вдача випала, упускати її не варто. Даний вид риби при правильно обраному способі приготування буде чудово виглядати, а м’ясо вийде надзвичайно ніжним.

Про те, як готувати миня, з чим його подавати і як зробити найбільш смачним і корисним, ви можете дізнатися з матеріалів, наведених нижче.

Минь, рецепти приготування

З будь-якою іншою рибою миня переплутати неможливо. Голова широка і сплюснутий нагадує голову жаби. На підборідді знаходиться один невеликий усик і ще по усику — близько ніздрів. Тіло довге, веретеноподібне, а глянувши на хвіст можна здогадатися про походження цієї риби: минь — єдиний прісноводний представник сімейства тріскових. Всупереч забобонам — минь не харчується мертвечиною. Його їжа: дрібна рибка, личинки комах і черв’яків.

Дивіться також:  Стейк кети в духовці: рецепти на будь-який смак

У Сибіру минь виростає до досить великих розмірів. Упіймання минів в 3-5 кг далеко не рідкість, а на деяких північних річках ловляться і зовсім гіганти вагою навіть більше 10-12 кілограм. Раніше корінні жителі Сибіру з налимьих шкур виготовляли міцні мішки для зберігання продуктів, робили гаманці. З налимьей шкіри, промальованої вільхою, мансі шили візерунки на сукнях і халатах.

Осінь і початок зими кращий час для лову миня. Любителів половити цю рибу багато, але ловлять її головним чином не за її бійцівські якості (вони ніякі), а за те, що ця риба дуже смачна. Пропонуємо вашій увазі матеріали на тему «минь — як приготувати смачно».

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9