Як готувати плов з куркою: 13 приголомшливих рецептів

Доброго дня! Якщо говорити про улюблені рецепти, то плов з куркою один з них. Плов готую досить часто, подобається швидкість і простота приготування, практично завжди вдається і всім подобається. Плов з куркою можна приготувати не гірше, ніж з бараниною або іншими видами м’яса, і він теж вийде ароматним, з багатим насиченим смаком, дуже апетитним і красивим!

З найдавніших часів плов — одне з головних страв узбецької кухні, так і у нас воно вже не перший рік сприймається як рідне. У російській кухні плов посів своє почесне місце, з’являючись на наших столах із завидною регулярністю. Сьогодні будь-яка досвідчена господиня знає, як готувати плов на плиті, в казані і навіть в духовці.

Дивіться також:  Каша дружба: ТОП-3 кращих рецептів

До речі, спочатку плов — блюдо зовсім не повсякденне, а святкове! Здавна його готували до великих свят, причому допускали до приготування страви тільки чоловіків. Кожен представник сильної статі вважав великою гордістю вміння добре готувати плов. Давайте перейдемо до рецептами приготування плову, де я все детально розкажу.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15