Як приготувати бісквіт: 7 смачних рецептів

Бісквіт — універсальна випічка для кондитерів. Без нього не обходиться практично жоден торт, з бісквіту роблять тістечка та рулети, використовують як основу для будь-яких кондитерських виробів. Нижче ви можете ознайомитися з матеріалами про те, як приготувати бісквіт в домашніх умовах.

Рецепти приготування

Пишні, як хмара, і досить щільні, з маслом і з вершками, з горіхами і з морквою — вони бувають дуже різні, але об’єднує їх технологія приготування. Яке б не було бісквітне тісто, для нього просто необхідно збити яйця (або окремо білки і жовтки) і як можна акуратніше додати інші інгредієнти. Саме за рахунок повітря, доданого при збиванні, буде підніматися в духовці ваш бісквіт.

Дивіться також:  Персиковий пиріг з яблуками: як швидко і смачно приготувати

При випічці бісквіта відбуваються одночасно два процеси. По-перше, повітря в тесті нагрівається і, відповідно, розширюється, він змушує тісто в духовці підніматися, тобто збільшуватися в об’ємі. По-друге, якщо тепла достатньо (при температурі випічки 180−200С), стінки зростаючих пір запікаються. Таким чином, щоб отримати правильний бісквіт, потрібно добре збити яйця, додавши, якомога більше повітря, перемішати тісто, намагаючись не втратити доданий повітря, а потім правильно спекти його при досить високій температурі. Нижче ви можете більш детально розглянути технологію приготування за найкращими рецептами приготування.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9