Як приготувати хачапурі: 6 найприємніших сполучень

Варіантів цього популярного страви безліч, але сенс його в будь-якому випадку один і той ж: це пиріг з сиром. Гарячий і надзвичайно смачний делікатес не залишить байдужим нікого з ваших домочадців.

Основні види хачапурі

В Грузії прийнято, щоб гарячі хачапурі вже стояли на столі до приходу гостей разом з холодними закусками — пхали, сациві, сиром і свіжою зеленню.

  1. Аджарський хачапурі (ачарулі) — це візитна картка регіону. Згідно з легендою, форма човники була придумана жителями, які мешкали біля берега моря, а яйце — це символ сонця, закатившегося в море. Для приготування використовується дріжджове тісто, яйця і сир.
  2. Імеретинський хачапурі (імерулі) відрізняється від аджарського тим, що його готують із дріжджового тіста з додаванням сиру високої жирності. За формою імерулі повинно бути кругле. Випікають його в сковороді з глини, яка називається «кеці».
  3. Мегрельський хачапурі (мегрулі) також готують з дріжджового тіста, тільки сир знаходиться і всередині, й зверху коржі.
  4. Гурийский хачапурі називають «гвезели». Цікавий він тим, що разом з сиром всередину кладуть зварені круто яйця, порізані часточками або навпіл.
Дивіться також:  Тісто для пирога: дріжджове, пісочне, на кефірі, сметані

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8