Як приготувати мясо телятини? Антрекот з телятини з бананами

Антрекот – було одне з найбільш відомих ресторанних м’ясних страв у нас. Пам’ятаю ще в 60-70 рр. в ресторанах можна було замовити з м’ясних страв біфштекс і антрекот, як основні м’ясні страви. Ну правда ще були котлети по-київськи, але звучання слів біфштекс, антрекот, як би привносило нас в атмосферу чогось незвичайного, закордонного. Хоча, звичайно, виявлялося звичайним шматком зажареного м’яса.

В даний час ми дізналися про можливості приготувати антрекот з різного м’яса, з різними соусами і гарнірами. І хоча слово антрекот звучить все ще не з нашим присмаком, готується він набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Приготування антрекота далеко не настільки ж витіювато як його назва.

Дивіться також:  Овочеве рагу з кабачками - 6 рецептів для гурмана!

Антрекотом називають шматок м’яса, вирізаний з області туші між хребтом і ребрами, а готувалося спочатку і сьогодні готується воно досить просто: м’ясо обсмажують з двох боків на сильно розпеченій сковороді з маслом або грилі.

В цілому сьогодні під антрекотом розуміється шматок м’яса без кісток товщиною не більше 10-15мм і розміром трохи крупніше долоні, а вже на чому ви будете його смажити, це ваша справа.

Отже, ми зрозуміли що таке антрекот і приступаємо:

Сторінки: 1 2