Як приготувати перловку: 6 різноманітних рецептів

На перший погляд, дивним може здатися те, що історія виникнення назви перлової крупи пов’язана з красивим словом «перлина». Насправді, в цьому нічого дивного немає.

Просто багато хто звикли бачити зерна перловки, самотньо плаваючими в супі або у вигляді слипшейся купи на тарілці, і не здогадуються про те, як варити перловку, щоб вона вийшла по-справжньому смачною. І вже тим більше, не припускають, що за своїм корисним властивостям вона, дійсно, — найдорогоцінніший продукт для здоров’я організму.

Історична довідка

Історія перлової крупи Саме по собі назву «перловка» походить від латинського «перл», тобто перлина. І дійсно, в сирому вигляді крупа покрита легким перламутровим нальотом і за формою нагадує цей дорогоцінний мінерал. Виготовляють перлові перлинки з ячменю. З допомогою технологічної обробки, видаляється верхній шар — пліва, проходить процес шліфування і полірування.

Цікавий факт: наші давні предки не менше нас прагнули включати в свій раціон тільки корисні продукти. Ячмінь належав до числа найкращих. Перед тим, як гладіатори виходили на бій, їх тривалий час годували кашами з круп, в тому числі і перловкою. Про продукті також писав Піфагор, який, в свою чергу, часто влаштовував дієти саме з перловою крупою. Він стверджував, що завдяки перловке, у людини поліпшується пам’ять, кмітливість, концентрація розуму, надає енергії і бадьорості.

Дивіться також:  Що приготувати швидко і смачно на недільний обід. Телячі нирки з рисом

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10