Як приготувати піцу з грибами: 8 різноманітних рецептів

Історія виникнення піци йде корінням в глиб тисячоліть і є майже такий же древній, як вся історія людства. Як тільки древній людина навчилася випікати коржі з начинкою, це вже можна вважати початком історії піци. Дійсно, практично всі народності, заселяють район Середземномор’я, здавна користувалися способом випікання хлібних коржів на каменях над шаром вугілля. Коржик сдабривалась оливковою олією і овочами по сезону. До того ж, у ті давні часи подібна коржик була зручна тим, що одночасно виконувала і функцію тарілки.

Історики до цих пір так і не прийшли до єдиної думки про те, який з давніх народів може претендувати на звання винахідника цього відомого і популярного в усьому світі страви.

Дивіться також:  Закусочні кекси - 11 кращих рецептів приготування

Прототипом піци можна назвати коржі, выпекавшиеся ще в Давньому Єгипті близько шести тисяч років тому, коли там з’явилися дріжджі і кисле тісто.

Збереглися згадки про те, що ще в V столітті до нашої ери перські воїни в довгих військових походах готували бойових плоских щитах різновид борошняний коржі з додаванням сиру і фініків. Легендарні етруски, судячи з дійшли до нас історичними джерелами, також випікали подібне блюдо.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9