Як приготувати рибний суп. Рецепт приготування найвідомішого рибного супу Буйабес

Суп буйабес вважається традиційним блюдом марсельських рибалок. Згідно з легендою, марсельські рибалки продавали весь спійманий за день улов риби, а з того, що залишалося в мережах, варили суп. Це були креветки, кальмари, молюски, риба. Це був дешевий суп. Однак завдяки його популярності, а також розвитку туризму на середземноморському узбережжі Франції, ресторанна кухня Марселя створила кілька дуже дорогих його різновидів.

Від інших рибних супів, буйабес відрізняється тим, що при його приготуванні всі овочі попередньо обсмажують, а не варяться. Буйабес подається гарячим, з підсмаженими грінками з тертим сиром і часниковим соусом .

Дивіться також:  Суп з галушками: 4 основних рецепта

Серед безлічі варіантів цього легендарного марсельського страви важко вибрати що хочеш приготувати, класичний буйабес – складне блюдо, в якому повинні гармонійно поєднуватися всі його складові, тому не бійтеся, експериментуйте, кидайте в суп що хочете, лише б це було морське й овочеве, ну а для прикладу один з варіантів рецепту супу «Буйабес» , який ми зараз з вами спробуємо приготувати.

Сторінки: 1 2