Як зробити арахісову пасту в домашніх умовах: 7 рецептів

Арахісова паста (рецепт в домашніх умовах наведено нижче) — іноземна ласощі, яке прижилося і в нас у країні. Простіше простого купити пасту в магазині, але приготування будинку має свої плюси. По-перше, вона не продається у кожному супермаркеті. По-друге, вдома ви самі регулюєте смак майбутнього ласощі.

Трохи історії

Взагалі, батьківщиною окультуреного арахісу вважають Південну Америку. І не дивно, що саме американці винайшли арахісову пасту. Виготовляти її почали в середині-кінці XIX століття, а патент на цю страву в 1884 році отримав американський дієтолог Марцеллос Гілмер Едсон.

Він готував арахіс шляхом його поміщення в простір між двома розігрітими поверхнями. Потім у 1895 році Джон Харві Келлог став власником патенту на провадження пасти з несмажених горіхів, яка використовувалася в якості джерела протеїнів для людей, позбавлених зубів.

Дивіться також:  Новорічні бутерброди - швидка і смачна закуска

У 1903 році доктор Амброз Стромб винайшов спеціальний апарат для приготування цієї страви. А в 1922 році був винайдений спосіб виготовлення пасти з додаванням масла. З тих пір арахісова паста присутній в раціоні будь середньостатистичної американської сім’ї. А більша частина врожаю арахісу йде саме на її виготовлення.

З чим їдять пасту? Це блюдо вживають в чистому вигляді, намазують на хліб або додають у кондитерські або інші вироби.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8