Яловичий бульйон: як варити, чим корисний, для яких супів підходить, як правильно зберігати. Кулінарні поради і 4 смачних рецептів бульйону

Яловичий бульйон – це смачне, поживне і корисне блюдо, яке користується популярністю у багатьох господинь. Але далеко не всі вміють зробити його справжнім приводом для гордості. Щоб вийшов дійсно кулінарний шедевр, потрібно перепробувати безліч рецептів і знайти підходящий для себе варіант.

Чим корисний яловичий бульйон

Супи з м’яса великої рогатої худоби почали варити ще в давнину. Наші предки усвідомили, наскільки неоціненна користь яловичого бульйону. В якості компонентів використовувалися різні частини туші тварини: філе, м’ясо на кості, субпродукти (печінка, нирки, серце), мова та інші органи.

Такий навар не дарма донині користується популярністю, адже при низької енергетичної цінності він містить досить велику кількість білків (близько 6,1 г на літр продукту). А також даний бульйон рекомендується людям, які бажають знизити свою вагу. Всупереч громадській думці, суп на яловичині буде містити менше жирів, ніж курячий. На літр першого бульйону буде припадати близько 2,2 г жиру, а літр другого – 5 р.

Дивіться також:  Суп з фрикадельками – 12 смачних рецептів приготування в домашніх умовах

Якщо розібрати страву за складом, то можна виявити, що воно містить багато корисних мікроелементів, а саме:

  • калій (480 мг/літр);
  • натрій (3340 мг/літр);
  • фосфор (300 мг/літр);
  • селен (27 мг/літр);
  • магній (43 мг/літр);
  • залізо (6 мг/літр).

При такій багатій структурі яловичий бульйон можна по праву вважати одні з найбільш корисних продуктів.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6