Заморожені котлети в духовці – 5 рецептів приготування

Заморожені котлети в духовці – швидке блюдо для сімейного вечері. Звичайно, краще всього робити м’ясні вироби своїми руками, щоб точно бути впевненими в якості готового страви. Однак знаючи деякі тонкощі, навіть покупний продукт можна оформити більш смачно і апетитно.

Заморожені котлети в духовці без обсмажування

Головний плюс замороженої продукції полягає в тому, що його в будь-який момент можна перетворити в поживне і корисне страву. Потрібно тільки вибрати оптимальний спосіб приготування – на сковороді в духовці, мультиварці, аерогрилі.

Приготування в першому варіанті – найбільш корисний спосіб теплової обробки продукту. До того ж необов’язково постійно стояти біля плити і стежити, щоб нічого не пригоріло.

Якщо є час і можливість, краще виділити декілька годин і зробити самостійно приготовленого м’ясного фаршу максимально велику кількість котлет на кілька днів або навіть тижнів. Вироби розкладають на дошці і відправляють в морозилку. Як тільки заготовки замерзнуть, їх потрібно дістати і розкласти по пакетах.

Дивіться також:  Як приготувати смачний плов − 7 правильних і смачних рецептів

Необхідні компоненти:

  • заморожені м’ясні заготовки – упаковка;
  • масло рослинне – 1 ст. л.

Приготувати заморожені котлети в духовці простіше простого:

  • Вийняти напівфабрикати з кульочка. Почекати трохи, поки розтане іній.
  • Змастити жиром деко.
  • Викласти м’ясні вироби на металевому аркуші і відправити його в духовку. Нічого солити або приправляти не потрібно. Як куповані, так і зроблені самостійно котлетки вже мають у своєму складі всі необхідні спеції і приправи.
  • Готувати при температурі 180 оС не менше 35 хвилин.

Можна використовувати і фольгу. Цей спосіб обов’язково сподобається прихильникам здорового харчування, так як подібний спосіб теплової обробки не вимагає присутності олії. Запікання в фользі дозволяє повністю зберегти весь м’ясний сік, внаслідок чого частування виходить дуже соковитими і м’якими. Для цього потрібно застелити деко шаром фольги і розташувати заготовки. Накрити другим шаром паперу потрібної довжини і ширини, після чого щільно з’єднати краї.

Випікати трохи більше півгодини.

Сторінки: 1 2 3 4 5