Холодець — рецепти холодцю по-домашньому

Холодець — частий гість на Новорічному столі. Це ситне блюдо улюблені багатьма. Любителям м’яса складно уявити, як взагалі можна не любити справжній холодець?! Ви могли помітити, що називають його скрізь по-різному. Холодець, холодець, холодець — все це, начебто одне і те ж. У той же час, вони розрізняються.

Холодець, як правило, варять із свинини — ніжки, гомілку і так далі.

Холодець найчастіше готують з яловичої голяшки і інших її частин на кістки. Якщо вірити більшості рецептів, то в холодець рідко додають свинину.

А холодець — це будь-відварне м’ясо — риба, птиця, яловичина або свинина, залита бульйоном, з використанням штучного желюючий речовини, як правило, желатину.

Але всі ці три поняття частіше називають одним словом — холодець. Адже шматки м’яса, залиті наваристим бульйоном, який вже застиг — це для вже холодець. Хтось готує його на кістки. Це процес довгий, але не трудомісткий. Поставиш мяско варитися і нехай воно собі нудиться на плиті. А ви тим часом можете зайнятися іншими справами.

Для швидкості приготування, можна використовувати желатин. У деяких сім’ях використання цієї речовини є поганим тоном. Але, скажу я вам, виходить теж дуже смачно, хоч і не натурально.

Отже, скоро Новий рік! Зараз саме час поговорити докладніше про холодець, який, напевно, стане прикрасою вашого новорічного столу. Сьогодні я підібрала для вас декілька різноманітних і дуже смачних рецептів цієї страви. Вибирайте найбільш підходящий для вас.

Дивіться також:  Цвітна капуста в клярі - ніжна закуска за 10 хвилин!

Я рекомендую залишити цю статтю собі на замітку, щоб з часом спробувати кожен з цих варіантів. Адже вони дуже смачні і прості.

Сторінки: 1 2 3 4 5