Пельмені. 7 рецептів смачних домашніх пельменів

Напевно раніше в кожній родині перед святами або на вихідних була традиція готувати домашні пельмені. Для кожного з нас домашні смачні, соковиті, ароматні пельмені це смак дитинства і затишок батьківського дому.

У цьому світі мало хто ось так візьме і збереться тихим вечором, щоб приготувати смачне блюдо для домочадців. А ви візьміть і зібрати сім’ю разом і наліпити смачних пельменів. Проведений час з рідними, безцінне.

Згадаймо трошки передісторії, звідки пішли перші пельмені і хто їх розпочав готувати. З давнього часу готувати пельмені було прийнято у Уральських та Сибірських народів, російську кухню пельмені прийшли тільки в XV столітті, коли приєдналися східні землі до Росії.

Слово пельмень взято з мов уральських народів комі і удмуртів, де воно означає ‘вушка з тіста’ (пель — вухо, нянь — хліб, тісто).

Ліплять пельмені з прісного, тонко розкачаного тіста. Роблять зазвичай круглої або квадратної форми. Посередині кожного кружечка чи квадратика накладають фарш, добре защипывая краю. Найкращим м’ясним фаршем вважається поєднання м’яса яловичини, баранини і свинини. Так само у фарш можна додати цибулю і спеції.

Дивіться також:  Ліниві вареники — кращі рецепти приготування

Пельмені відварюють кілька хвилин в солоній киплячій воді або на м’ясному бульйоні. Подають до столу гарячі пельмені, якщо це блюдо на друге то з маслом, сметаною, оцтом; якщо ж, як перше блюдо то подають в бульйоні.

Сибірські пельмені, перед тим як зварити обов’язково заморожують, це робить їх смак краще. Так само це зручно в кліматі Сибіру.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8