Вершково – сирний крем-чіз: як приготувати за 10 хвилин?

Крем-чіз — це сирна кремова маса, яку використовують для просочення тортів, вирівнювання тортів і прикраси поверхні десерту. У приготуванні чіз крему використовують м’які сирні сири, а також сир. Крем виходить досить щільним, добре тримає форму, має ніжний вершковий смак, його можна фарбувати харчовими барвниками і додавати різні смакові акценти.

Рецепти приготування:

Крем-чіз став використовуватися в кондитерській справі не так давно, але вже встиг завоювати популярність споживачів і кулінарів. Готується він швидко, не вимагає особливих навичок, завжди виходить смачним, і в десертах (торти) проявляє себе найкращим чином. Редакція Smach.com.ua рекомендує приготувати крем-чіз для торта використовуючи добірку перевірених варіантів приготування.

Загальні принципи приготування

  • Жирність кисломолочних продуктів підбирають на свій смак, головне, щоб сир не був надмірно зернист і сухим. З м’яких сирних сирів для крему чіз можна брати дорогі: Маскарпоне або Філадельфія, так і бюджетні їх аналоги: Президент, Хохланд або Віолу
Дивіться також:  Вдалий крем для торта: 15 варіантів приготування!

  • Сири збивають міксером до пишноти, додаючи цукор у вигляді піску або пудри, після чого поступово вмішують інші складові, які, як і підсолоджувач, вводять в крем невеликими порціями. Результат залежить не тільки від точного дотримання рецептурних рекомендацій, але і від якості і свіжості продуктів. Важливе значення на якісне збивання крему надає температура продуктів.
  • При недотриманні рекомендованого температурного режиму, маса може не взбиться і розшарується в процесі приготування. Пропорції продуктів можуть змінюватися в певних межах на розсуд кондитера. Варто зазначити, що крем-чіз повинен містити багато сиру.
  • Для приготування крему чіз, часто до основних продуктів додають вершкове масло або вершки. Масло робить його більш стійким, а вершки надають більш ніжний вершковий смак.
  • Масляний крем-чіз використовують для оформлення вже готового торта. Щоб створити певні деталі декору, його підфарбовують харчовими барвниками, вмішуючи їх у вже готовий крем.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8