Паста з мідіями – 6 рецептів приготування

Італійські страви давно перейшли зі статусу екзотичної їжі в звичну, смачну і корисну їжу. Особливо хороша паста з мідіями, адже поєднання малокалорійних морських молюсків з будь-яким видом виробів з тіста становить смачний, поживний і дуже апетитний сніданок, обід або вечерю. Головне — правильно організувати процес, врахувати правила приготування улюбленої страви.

Підготовка продуктів та посуду

Для отримання якісного страви і його належної подачі до столу не тільки необхідно грамотно вибрати і обробити продукти, але і відповідно подати страву.

Дивіться також:  Самса з куркою з листкового тіста – 5 рецептів, як приготувати смачну і соковиту домашню самсу

Мідії

Головне правило, яке необхідно дотримуватися при купівлі молюсків полягає в тому, що вони повинні пахнути виключно морем і нічим іншим! Якщо мідії знаходяться у стулках, цей «будиночок» повинен бути щільно закритий. А щоб перевірити стан його «мешканця», просто візьміть одну раковину і активно потрясіть. Там, всередині, ніщо не повинно «бовтатися». Продукт у пакеті слід перевірити на відповідність терміну придатності. Перед приготуванням мідії необхідно ретельно промити, далі діяти, керуючись рекомендаціями рецепта.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8