Торт Чізкейк – 10 рецептів, як приготувати в домашніх умовах

Всупереч усталеній думці, що вперше торт Чізкейк був приготований в Нью-Йорку, це ніжне сирне ласощі було відомо ще в стародавній Греції. Але саме в Америці, завдяки молочареві Вільяма Лоуренса і ресторатору Арнольду Рубену з Нью-Йорка, десерт почали готувати з вершковим сиром. З того часу нью-йоркський варіант чізкейку увійшов в історію як класичний і поширився по всьому світу.

Класичний торт «Чізкейк»

Вважається, що створити ідеальний торт Чізкейк неймовірно складно. Однак це зовсім не так. Знаючи деякі тонкощі технології приготування, можна створити бездоганний десерт навіть у домашніх умовах.

Основною складовою цього Чізкейку є вершковий сир. Від вибору цього інгредієнта безпосередньо залежить смак готової страви.

Існує безліч видів вершкових сирів: Фета, Маскарпоне, Філадельфія, Рікотта, Буко, Хортека та інші. Однак найчастіше їх неможливо знайти у продажу. Ця проблема не є приводом для відмови від приготування десерту Чізкейк. Будь-який з перерахованих сирів можна приготувати самостійно.
Для Чізкейку не рекомендується використовувати знежирені сири.

Дивіться також:  Коржики на сметані - 5 простих і смачних рецептів

При приготуванні страви дуже важливо витримувати правильний температурний режим. Всі змішуються компоненти повинні бути однакової температури. Випікають десерт при 160 С, не відкриваючи дверцята духовки, щоб уникнути зміни температури всередині неї. Це запобіжить розтріскування поверхні десерту.

Після випікання торт потрібно охолоджувати поступово. Остаточна готовність страви буде досягнута після тривалої витримки в холодильнику.
Для приготування чізкейку потрібно мати роз’ємну форму діаметром 20-26 см, яку обов’язково вистилають пергаментом.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11